Третє засідання Наглядового комітету великомасштабного проекту ЕАSТ АVЕRТ

1474531833-min

15 вересня 2016 року в м. Бухарест, в приміщенні Міністерства Регіонального розвитку і Публічної адміністрації Румунії відбулось третє засідання Наглядового комітету великомасштабного українсько-румунсько-молдовського проекту МІS-ЕТС 966 «Попередження і захист від паводків у верхній частині басейнів річок Сірет та Прут шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматизованими станціями – ЕАSТ АVЕRТ». У засіданні взяли участь представники всіх партнерів проекту та керівних органів Спільної операційної програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013» (Спільний орган управління, Спільний технічний секретаріат, Моніторинговий департамент Спільного органу управління).

На засіданні були обговорені стадія виконання проекту і всі існуючі та потенційні проблеми, які можуть вплинути на виконання проекту.

Після третього засідання Наглядового комітету відбулась управлінська та технічна зустріч всіх партнерів проекту у приміщенні Міністерства довкілля, вод і лісів Румунії. На цій зустрічі було продовжене обговорення ходу виконання проекту, необхідних бюджетних змін та планувався календар подальших заходів.

http://cv.meteo.gov.ua/uk/news/1/37

east-avert

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>