Другий Семінар для поширення небезпеки і карти ризиків (публічні дебати та представлення карт ризиків).

1476797836-min

17 жовтня у м. Ясси (Румунія) відбувся другий Семінар для поширення небезпеки і карти ризиків (публічні дебати та представлення карт ризиків). Семінар проходив в рамках реалізації проекту «Попередження і захист від паводків у верхній частині басейнів річок Прут і Сірет шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями – EAST-AVERT».

На семінарі було розглянуто питання інформації та основних методів для створення карт ризиків та небезпек в рамках реалізації проекту EAST-AVERT. Також було представлено та обговорено основні результати щодо створення карт небезпек та ризиків в Україні та Республіці Молдова.

Від партнера 7 виступили О. Бойко та О. Михальський з презентацією на тему: «Система гідрометеорологічного прогнозування реального часу та система розрахунків зон затоплень для басейнів річок Прута та Сірету в межах України».

http://cv.meteo.gov.ua/uk/news/1/39

east-avert

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>