Зустріч експертів робочої Групи з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії щодо обміну гідрометеорологічними даними по басейнах Прута і Сірету

1480322515-min

В зустрічі, яка відбулася на базі Дністровсько-Прутського БУВРу 22-24 листопада 2016 р. з української сторони взяли участь керівництво та фахівці Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів та Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.

З румунської сторони у зустрічі взяли участь спеціалісти Міністерства довкілля, вод та лісів; Національного інституту гідрології та водного господарства; Національної Адміністрації «Води Румунії»; Сіретської басейнової адміністрації вод і Прут-Бирладської басейнової адміністрації.

В ході зустрічі проводилося обговорення проекту доповнення до Регламенту по обміну метеорологічними та гідрологічними даними між Україною та Румунією, який передбачає додаткову передачу даних вимірювань автоматизованої мережі, впровадженої в рамках реалізації проекту «Попередження та захист від паводків у верхній частині басейнів річок Сірет та Прут, шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями – EAST AVERT», MIS ETC 966.

23 листопада в приміщенні Д-П БУВРу відбулася зустріч керівників проекту з представниками місцевої влади, на якій було обговорено питання продовження проекту «EAST AVERT» на перше півріччя 2017 р.

На зустрічі були присутні заступник Голови Чернівецької облдержадміністрації Усик В.С, начальник управління міжнародного співробітництва Жебчук Г.Ю., начальник Чернівецького центру з гідрометеорології Негадайлова Т.М. та керівництво Дністровсько-Прутського басейнового управління водними ресурсами.

http://cv.meteo.gov.ua/uk/news/1/40

east-avert

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>