Робоча нарада Міністра екології та природних ресурсів України з керівниками природоохоронних структур Буковини

7 квітня 2017 року начальник Дністровсько-Прутського БУВР – Андрій Кавуля та Завідувач сектору у Чернівецькій області Держводагентства України – Сергій Іванов, прийняли участь у робочій нараді Міністра екології та природних ресурсів – Остапа Семерака. Нарада проходила в приміщенні Чернівецької облдержадміністрації за участі представників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, керівників природоохоронних структур області та ЗМІ.

Під час зазначеної наради було обговорено ряд питань, а саме: природоохоронні пріоритети Середньострокового плану дій Уряду; продовження роботи зі встановлення меж і розширення об’єктів природо заповідного фонду; виконання екологічної програми у 2016 році; питання пошуку додаткового фінансового ресурсу для обласної державної екологічної програми; інвентаризації сміттєзвалищ області; будівництво очисних споруд, тощо.

Під час свого виступу, начальник Дністровсько-Прутського БУВР доповів про впровадження великомасштабного інвестиційного проекту «Попередження та захист від паводків в басейнах річок Сірет і Прут, шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями  EAST AVERT MIS ETC 996» що реалізовується за сприяння і підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації та співфінансування Державного агентства водних ресурсів України в рамках Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013» спільно з партнерами з Румунії та Республіки Молдова. Окрім того, у своєму виступі керівник Дністровсько-Прутського БУВР акцентував увагу на проблемах протипаводкового захисту області, тощо.

Використано наступні джерела:

http://www.menr.gov.ua

http://www.bukoda.gov.ua

IMG_2105IMG_2129IMG_2147 IMG_2153 IMG_2159IMG_2163P70407-143322

east-avert

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>